Фарба для бетонної підлоги: критерії вибору та особливості

Бетонна підлога - один з найбільш зносостійких та міцних видів підлогового покриття. Його зазвичай використовують для тих приміщень, де є ймовірність значного механічного впливу. Фарбувати бетонну підлогу необхідно для того щоб надати їй більш привабливого вигляду, а також для додаткового захисту покриття.  Крім того, фарбована підлога повільніше забруднюється. Правильно підібрані фарби для бетонних підлог можуть значно покращити експлуатаційні харктеристики підлоги.

Основні характеристики для фарбування бетонних підлог у будівлях різного призначення:

1. Житлові приміщення. Для житлових будинків найкраще підходять безпечні фарби на водяній основі, зокрема це можуть бути акрилові фарби для бетонних покриттів, що є нешкідливими для організму людини.

2. Промислові приміщення. У промислових, а також господарсько-побутових приміщеннях можливе використання як акрилових, так і епоксидних фарб, обирати необхідно відштовхуючись від інтенсивності навантаження.

3. Комерційні приміщення. Зазвичай для покриття комерційних приміщень та великих виробничих площ пропонується використовувати епоксидні фарби, а також при необхідності покривати підлогу двома шарами фарби.

4. Приміщення з підвищеною вологістю. Для приміщень такого типу рекомендується використовувати поліуретанові або знову ж таки епоксидні фарби також покриваючи підлогу двома шарами фарби.

Перш ніж купувати фарбу для бетонної підлоги, необхідно детально ознайомитись з основними властивостями фарби, які необхідні для якісного покриття. Зокрема:

- підвищена стійкість до стирання;

- висока адгезія до бетону, аби фарба та покриття утворювали надійне зчеплення, це мінімізує ризики лущення та відшаровування фарби.

- фарба має бути пристосована до суттєвого механічного навантаження;

- не втрачати свої оздоблювальні властивості протягом усього часу експлуатації:

- покращення експлуатаційних характеристик покриття, а саме захист від механічного впливу, збільшення вологостійкості, а також зменшення слизькості.

Довговічність бетонної пдлоги багато в чому залежить від того, наскільки добре була оброблена поверхня. Попередня підготовка включає в себе наступні необхідні процедури:

-знепилювання;

- зміцнення;

- грунтовка.

Якісні фарби  для бетонних підлог Ви можете придбати в компанії "Макрофарб".  Фарби, а також асортимент іншої продукції компанії проходить контроль і відповідає всім стандартам якості і санітарним нормам та реалізується у всіх регіонах України. Компанія за довгі роки свого існування на ринку завоювала повагу широкої аудиторії клієнтів.