Фарба масляна МА-15 - відмінне рішення для фарбування металевих і дерев'яних поверхонь

Сьогодні на ринку існує маса різних видів фарб, які пропонують виробники. Усі вони класифікуються залежно від хімічного складу, а також призначення. Наприклад, одні добре підходять для дерев'яних поверхонь, інші краще використовувати для металевих. Також існує поділ виходячи з місця застосування: для зовнішніх і внутрішніх робіт. Однією з популярних є фарба масляна МА-15. Спробуємо розібратися, для чого її використовують.

Фарба МА-15 призначена для фарбування поверхонь з дерева і металу. Підходить як для внутрішніх, так і для зовнішніх робіт. Однак не рекомендується використовувати її для фарбування підлоги.

Фарба МА-15 має в своєму складі натуральні масла високої якості. Вам надається великий вибір кольорової гами на будь-який смак і вимоги. Цей вид досить добре переносить вплив різних природних впливів, зокрема, перепади температур і кліматичні зміни.

Масляна фарба зручна у використанні. Нанесення відбувається різними методами. Після фарбування утворюється досить міцна плівка, яка має антибактеріальні властивості. Цей вид фарб має високий рівень можливості протистояти воді, яка потрапляє на поверхню. Добре стійка до дії ультрафіолетового випромінювання, а також можливих проявів цвілевих грибків і вогкості. Крім того, після завершення фарбування і засихання, пофарбована поверхня набуває рівного і гладкого вигляду. До того ж, висохла фарба цілком безпечна для людей.

Перед фарбуванням дерев'яної поверхні, потрібно провести циклювання і шліфування. Знімається попередня стара фарба, яка відшарувалася, після чого поверхню шліфують.

Приблизна витрата фарби МА-15 на 1 квадратний метр становить від 55 до 240 грам, якщо фарбувати одним шаром. Фарбування відбувається за допомогою валика, щітки або пульверизатора. Поверхня повинна бути чистою і знежиреною. Прийнятна температура, при якій можна проводити фарбування становить від +5 до +35 градусів, а вологість повітря повинна бути не більше 85%. Спочатку наноситься шар грунтовки, після чого в 1-2 шари наноситься фарба. У разі відсутності покриття ґрунтовки фарба наноситься в 2 шари. Дерев'яну поверхню краще попередньо обробити оліфою, яку також можна замінити ґрунтовкою для дерева. Фарба МА-15 висихає від 4 до 120 годин залежно від температури навколишнього простору.

Оцініть і ви цей вид фарб. Масляна фарба МА-15 - це оптимальне співвідношення ціни і якості. Якщо вам потрібно якісно пофарбувати певні вироби з металу або дерева, це досить хороший варіант. З фарбою МА-15 поверхня збережеться в первозданному вигляді довгий час.