Епоксидна емаль - надійність і довговічність

Фарбувальні роботи - дуже важливий етап в процесі ремонту. Від правильного вибору фарби залежить надійність і довговічність того чи іншого покриття. Існують різні види в залежності від застосування. Але є покриття, які вимагають особливої обробки. Наприклад, бетонні підлоги. Їм теж потрібен захисний шар, щоб не утворювалися тріщини. Тому для таких випадків використовується епоксидна фарба. У чому її переваги?

Епоксидна емаль зараз є однією з найбільш стійких фарб, оскільки витримує тертя, вплив як фізичних, так і хімічних речовин. Тому, її застосовують в різних промислових цехах, майстернях, на сходах, де існує великий потік людей. Також така фарба стійка до впливу атмосферних явищ. Вона добре підходить для зовнішніх поверхонь: стіни, дахи. Крім того, відмінно виглядає, колір зберігається пристойно, тому досить широко застосовується під час ремонтних і будівельних робіт.

Епоксидна фарба має свої переваги:
- відновлення - під час механічного впливу на пофарбовану поверхню цією емаллю, вона не руйнується. Різні смоли, які складаються з синтетичних елементів, дають можливість повертати початкову форму;
- поверхня, яка пофарбована цією фарбою, має можливість «дихати». У разі фарбування темного приміщення з високим відсотком вологості, наприклад, льоху, на стінах не будуть з'являтися водяні краплі;
- легкість використання. Щоб почати фарбування, слід попередньо нанести на поверхню бітумний або полімерний склад. Це можна робити будь-яким зручним інструментом для фарбування (валик, пензлик, щітка).
- захист від корозії.

Існують різні види епоксидних фарб:
1) порошкові - володіють хорошими механічними, фізичними і електроізоляційними властивостями;
2) поліефірні порошкові - мають всі властивості поліефірних фарб, але в той же час менш токсичні. Добре підходять для місць, які піддаються тертю, впливу абразивних елементів, а також різних хімікатів. Також можуть використовуватися в якості грунтовки шару перед нанесенням іншого виду лакофарбового виробу;
3) епоксидно-поліефірні порошкові - мають низьку вартість, що пояснюється незначною мірою захисту від корозії, а також невисокою стійкістю до впливу хімічних розчинників. Застосовується для предметів, які мають меншу ступінь фізичного і хімічного впливу, наприклад, офісні меблі, обладнання для спортзалів, стелажі в супермаркетах.

Якщо вам потрібна якісне і стійке фарбувальне покриття, пропонуємо купити епоксидну фарбу. Маючи такі беззаперечні переваги, як протистояння фізичним, механічним і хімічним впливам, вона буде виглядати яскраво, свіжо і прослужить довгий час. Можете бути впевненими, що з епоксидною фарбою відповідна поверхня збережеться набагато краще і довше.