Термостійка фарба для печей — надійний захист естетичного вигляду

Мода на будування камінів та печей в приватних будинках та на дачах набирає все більше популярності. Для когось це виключно естетичний елемент інтер'єру, для когось надійний обігрівач. В любому випадку опалювальна конструкція для нормального функціонування і збереження початкового вигляду вимагає відповідного догляду. Термостійка фарба для печей — надійний помічник у цьому питанні.

Печі та каміни приносять чимало користі, проте турбот буде не мало, якщо не знати секрети правильного догляду. Що стосується фарбування, то тут питання варто вирішувати розумно. Звичайна фарба не витримає високих температур і дуже швидко посиплеться. Для робіт такого плану потрібне використання спеціальних термостійких матеріалів.

Що таке термостійкі матеріали? Термостійкі суміші мають особливості у своїй структурі. Їх основним завданням є протистояння дії температури до 600 градусів. Крім цього, вони чудово захищають поверхню від дії пару, холодної і гарячої води, перепаду температур, запобігають корозії металевих деталей.

Увага! Рівень захисту і точна сфера застосування залежать від складу фарби і відсотка змісту різних добавок (при виборі термостійкої фарби звертайтесь до кваліфікованих спеціалістів).

Правильно й ефективно використовувати фарби можна лише знаючи їх склад, властивості і відмінності. Загалом, вони являють собою суспензію на основі лаку з додаванням спеціальних сумішей. У міру того, як вони висихають, на поверхні утворюється плівка, що захищає її. Так само як і прості фарби, термостійкі роблять поверхню більш естетичною і яскравою, не тільки виконуючи свою головну функцію, але і повністю відповідаючи вимогам естетики, які пред'являються до лакофарбових матеріалів.

Де купувати? Надійний виробник лакофарбової продукції в Україні — компанія “Макрофарб”. Підприємство виготовляє високоякісну продукцію, що за своїми показниками перевищує стандарти ДСТУ, при цьому ціна лишається прийнятною для українського покупця.

Для виготовлення продукції використовується сировина від надійних постачальників та проводиться контроль якості на кожному етапі виробництва. Продукція компанії відповідає стандартам якості й санітарним нормам України.

Купуючи оптом термостійку фарбу “Макрофарб” ви отримуєте рентабельну продукцію, що вже завоювала довіру покупців!

Асортимент продукції підприємства налічує численні найменування, що зможуть задовольнити вимоги кожного клієнта.

Дізнайтесь більше про асортимент продукції, ціни та діючі акції компанії на нашому сайті.